Konsultācijas par IT risinājumiem un finansēšanu uzņēmuma izaugsmei

Konsultācijas par IT risinājumiem un finansēšanu uzņēmuma izaugsmei

Kādi IT risinājumi ir iespējami? Vai programmēt savu uzņēmuma sistēmu vai pirkt gatavu programmu? Vai ir pieejama kāda atbalsta programma programmatūras finansēšanai? Konsultācijas par IT risinājumiem un finansēšanu uzņēmuma izaugsmei

“Sadarbībā ar BN Systems esam realizējuši vairākus investīciju projektus ar ES fondu atbalstu. Vienmēr atsaucīgi.”

Edijs Veinbergs avatar
Edijs Veinbergs
Pasiekstes vējdzirnavas

Uzņēmējam, kas vēlas efektivizēt uzņēmuma darbību, var būt sarežģīti orientēties dažādajās iespējās. Mūsu uzkrātā pieredze ļauj apzināt dažādos risinājumus, ņemot vērā uzņēmuma specifikāciju.

  • Problēmas definēšana. Bieži uzņēmējiem ir sajūta, ka vajadzētu kaut ko mainīt, bet nav skaidrs, kas tieši jāmaina. Pirmajās sarunās mēs palīdzam nonākt līdz konkrētai problēmai, kas palīdzētu uzņēmumam sasniegt tā mērķus.
  • Sagatavot specifikāciju. Kad problēma ir definēta, mēs palīdzam sagatavot specifikāciju, kas aprakstītu mērķus un sasniedzamos rezultātus, ko vēlamies sasniegt ar jauno risinājumu. Specifikācija ir pamats, lai tālāk apzinātu risinājumu iespējas.
  • Seko saitei un rezervē laiku attālinātai sarunai, lai uzzinātu vairāk par to kā varam palīdzēt jūsu uzņēmumam.

  • Apzināt dažādos risinājumus. Ne vienmēr programmēt savu sistēmu ir labākais risinājums. Dažreiz pietiek ar gatavu programmu, kas ir pielāgojama uzņēmuma vajadzībām. Mēs palīdzēsim apzināt dažādos variantus, kā risināt uzņēmuma problēmas.
  • Finansējuma piesaistīšana. SIA BN ir liela pieredze finansējuma piesaistīšanā no ES fondu un banku programmām. Mēs palīdzam uzņēmumiem atrast piemērotu finansējuma avotu, kas palīdzētu realizēt jaunos risinājumus.

Pirms sākt risināt uzņēmuma problēmas, ir svarīgi izprast, kāda ir problēma un kādi ir mērķi. Mēs palīdzēsim definēt problēmu un sasniedzamos rezultātus, kas ir svarīgs pamats, lai izvēlētos piemērotāko risinājumu.

LIAA un ERAF Logo
ERAF Darbības programma "Starptautiskās konkurētspējas veicināšana".
Līguma Nr. SKV-L-2023/223.
v.20240712