Analīze, lai noteiktu izdevīgāko risinājumu un kā to ieviest

Analīze, lai noteiktu izdevīgāko risinājumu un kā to ieviest

Kā IT sistēma atpelnīsies? Kā to ieviest mūsu uzņēmumā? Kā darbiniekiem iemācīties lietot jauno sistēmu? Analīze, lai noteiktu izdevīgāko risinājumu un kā to ieviest.

“Detalizēta uzņēmuma analīze mums deva skaidru priekšstatu, kāda programma mums ir vajadzīga, kā tā atmaksāsies un ar kādām grūtībām mēs varētu saskarties ieviešanas laikā. Tā mēs spējām labāk sagatavoties finanšu analīzes automatizācijai.”

Aleksandrs Raubiško avatar
Aleksandrs Raubiško
ZS KLIĢENI

Nopirkt vai izstrādāt programmu nav sarežģītākais, bet precīzi zināt, kā un cik ilgā laikā IT sistēma atpelnīsies un kā to pareizi ieviest uzņēmumā, tam nepieciešama detalizēta analīze.

  • Biznesa procesu analīze. Lai izvēlētos piemērotāko risinājumu, ir nepieciešams izprast uzņēmuma biznesa procesus. Mēs palīdzam izstrādāt procesu shēmu, kas palīdzēs saprast, kā IT sistēma ietekmēs uzņēmuma darbību.
  • Papildus izmaksu analīze. Visbiežāk IT sistēmas ieviešana paredz arī kādus papildus ieguldījumus, piemēram, darbinieku apmācība, speciālu iekārtu iegāde, sistēmas uzturēšana. Mēs apzināsim šos papildus ieguldījumus.
  • Seko saitei un rezervē laiku attālinātai sarunai, lai uzzinātu vairāk par to kā varam palīdzēt jūsu uzņēmumam.

  • Izdevumu-ieguvumu analīze. Kad ir apzinātas visas izmaksas, var veikt izdevumu-ieguvumu analīzi, lai noteiktu, cik ilgā laikā IT sistēma atpelnīsies. Šī analīze palīdzēs izvēlēties izdevīgāko risinājumu.
  • Ieviešanas risku analīze. Katrai IT sistēmas ieviešanai ir savi riski, kas ir saistīti ar darbinieku prasmēm, iekārtu darbību, piekļuves kontroli. Mēs palīdzam apzināt šos riskus un izstrādāt plānu to novēršanai.

Septiņreiz nomēri, vienreiz nogriez - tā vārētu domāt par detalizētas analīzes nepieciešamību. Apzinoties dažādu risinājumu iespējas un riskus, var izvēlēties izdevīgāko un sagatavoties tā ieviešanai uzņēmumā.

LIAA un ERAF Logo
ERAF Darbības programma "Starptautiskās konkurētspējas veicināšana".
Līguma Nr. SKV-L-2023/223.
v.20240712