LAD atzīti konsultanti no 2015.gada

LAD atzīti konsultanti no 2015.gada

Kopš 2015.gada SIA "BN" ir atzīts LAD konsultants Eiropas Savienības atbalsta pasākuma "Lauku saimniecību un uzņēmējdarbības attīstība" apakšpasākumā 6.3 "Atbalsts uzņēmējdarbības uzsākšanai, attīstot mazās lauku saimniecības" ietvaros esam palīdzējuši vairāk nekā 40 saimniecībām saņemt finansējumu un sasniegt veiksmīgus rezultātus.

Mēs sniedzam atbalstu dažādās lauksaimniecības nozarēs, piemēram, aitkopībā, biškopībā, graudkopībā, liellopu audzēšanā, dārzeņu audzēšanā un citās jomās. Projekta ietvaros saimniecības ir iegādājušās lauksaimniecības tehniku, agregātus, lopus, siltumnīcas, izbūvējušas dziļurbumus un veikušas daudzas citas investīcijas, lai uzlabotu savu saimniecību un palielinātu ienākumus. Daļa no saimniecībām vēlāk ir sasniegušas nākamo attīstības stadiju un veiksmīgi pretendējušas uz LAD atbalstu arī citos pasākumos, piemēram, 4.1 "Atbalsts ieguldījumiem lauku saimniecībās".

Seko saitei un rezervē laiku attālinātai sarunai, lai uzzinātu vairāk par to kā varam palīdzēt jūsu uzņēmumam.

Mēs vēlamies palīdzēt jums izstrādāt labākos risinājumus un plānus, lai sasniegtu veiksmīgus rezultātus savā saimniecībā. Ja jums ir vajadzīgs atbalsts un konsultācijas lauksaimniecības jomā, sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk par mūsu pakalpojumiem.